Kanderlaber mässing 1800-tal

Kanderlaber mässing 1800-tal
Kanderlaber mässing 1800-tal
Kanderlaber mässing 1800-tal
Kanderlaber mässing 1800-tal
Kanderlaber mässing 1800-tal
Kanderlaber mässing 1800-tal
Kanderlaber mässing 1800-tal
Kanderlaber mässing 1800-tal
Kanderlaber mässing 1800-tal
Kanderlaber mässing 1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

KANDELABER, mässing, sk Blekingestake, för tre ljus, 1800-tal

Bruksslitage.

676297

2019-09-22