Cakestand

Cakestand
Cakestand
Cakestand
Cakestand
Cakestand
Cakestand
Cakestand
Cakestand
Cakestand
Cakestand

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

CAKESTAND, mahogny, England, 1900-talets början, fyra brickor, höjd ca 80 cm

Kuntoraportti

Slitage

676298

Päivämäärä:

2019-09-13