Cakestand
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
CAKESTAND, mahogny, England, 1900-talets början, fyra brickor, höjd ca 80 cm
Kuntoraportti
Slitage
676298
Päivämäärä:
2019-09-13