Matta Rya

Matta Rya
Matta Rya
Matta Rya
Matta Rya

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA, rya i gröna färger, Tabergs Yllefabrik, 1960-tal, ca 190 x 137 cm.

Bruksslitage.

676301

2019-09-22