Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RESEKOFFERT, 1900-talets början, med etiketter från svenska Amerika linjen, längd 85,5 cm, bredd 50 cm, höjd 34 cm.
Slitage.
676306
2019-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här