David Friefeldt oljemålning

David Friefeldt oljemålning
David Friefeldt oljemålning
David Friefeldt oljemålning
David Friefeldt oljemålning
David Friefeldt oljemålning
David Friefeldt oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

FRIEFELDT, David (1889-1978): Adolf Fredriks kyrka i vinterskrud, signerad och daterad 1942, olja på duk, 59x49 cm

Kuntoraportti

676309

Päivämäärä:

2019-09-11