David Friefeldt oljemålning
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FRIEFELDT, David (1889-1978): Adolf Fredriks kyrka i vinterskrud, signerad och daterad 1942, olja på duk, 59x49 cm
Kuntoraportti
676309
Päivämäärä:
2019-09-11