Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LANCE HEINO, snapsglas, 6 st, 1900-talets slut, i klart glasmassa med grönt och blått överfång, signerade ´´Heino´´ undertill, höjd ca 5 cm
Bruksslitage
676332
2019-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här