Snapsglas

Snapsglas
Snapsglas
Snapsglas
Snapsglas
Snapsglas
Snapsglas
Snapsglas
Snapsglas
Snapsglas
Snapsglas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LANCE HEINO, snapsglas, 6 st, 1900-talets slut, i klart glasmassa med grönt och blått överfång, signerade ´´Heino´´ undertill, höjd ca 5 cm

Bruksslitage

676332

2019-09-11