Chokladkoppar Kina
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHOKLADKOPPAR, 6 st., porslin, Kina, 1900-talets mitt, dekor av sångfågel vid krysantemum i emaljfärger, järnoxid samt sepia, lockknopp i form av persika, botten med märke, Höjd ca
Smärre slitage
676335
2019-09-16