Chokladkoppar Kina

Chokladkoppar Kina
Chokladkoppar Kina
Chokladkoppar Kina
Chokladkoppar Kina
Chokladkoppar Kina
Chokladkoppar Kina
Chokladkoppar Kina
Chokladkoppar Kina
Chokladkoppar Kina
Chokladkoppar Kina
Chokladkoppar Kina
Chokladkoppar Kina

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

CHOKLADKOPPAR, 6 st., porslin, Kina, 1900-talets mitt, dekor av sångfågel vid krysantemum i emaljfärger, järnoxid samt sepia, lockknopp i form av persika, botten med märke, Höjd ca

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

676335

2019-09-16