Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 1900-talets första hälft, 2-delad stomme i vitlackerad furu, överdelen med 3 vitrindörrar, underdelen med skåpluckor, samtliga delar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 231 cm, yttermått ca 229x50 cm

Bruksslitage, senare bemålning, lätt gulnad i lacken

676359

2019-09-12