Bokskåp
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSKÅP, 1900-talets första hälft, 2-delad stomme i vitlackerad furu, överdelen med 3 vitrindörrar, underdelen med skåpluckor, samtliga delar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 231 cm, yttermått ca 229x50 cm
Bruksslitage, senare bemålning, lätt gulnad i lacken
676359
2019-09-12