Soffbord 1900-tal Kina

Soffbord 1900-tal Kina
Soffbord 1900-tal Kina
Soffbord 1900-tal Kina
Soffbord 1900-tal Kina
Soffbord 1900-tal Kina
Soffbord 1900-tal Kina

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, lackarbete, Kina, 1900-talets andra hälft, bemålat i rött, dekor av flodlandskap, höjd ca 39, 102x50 cm

Slitage

676373

2019-09-13