Rölakanmatta 1960-tal

Rölakanmatta 1960-tal
Rölakanmatta 1960-tal
Rölakanmatta 1960-tal
Rölakanmatta 1960-tal
Rölakanmatta 1960-tal
Rölakanmatta 1960-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATTA, rölakan, 1960-tal, dubbelvävd, geometrisk dekor i blå nyanser, signerad BA eller BH, ca 236x160 cm

Smärre slitage, mindre hål

676422

2019-09-29