Byrå 2-lådig Empirstil

Byrå 2-lådig Empirstil
Byrå 2-lådig Empirstil
Byrå 2-lådig Empirstil
Byrå 2-lådig Empirstil
Byrå 2-lådig Empirstil
Byrå 2-lådig Empirstil
Byrå 2-lådig Empirstil
Byrå 2-lådig Empirstil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

BYRÅ, Empirestil, 1900-tal, 2 lådor i front, flammig björkfanér, nyckel saknas, höjd ca 74, 68 x 42 cm

Märken, repor

676488

2019-09-18