Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NOVISEN VID SPISEN, manus till radio-programmet, 1960-tal, maskinskrivna sidor med anteckningar i marginalen, införda i A4 pärm
PROVENIENS: Tore Wretman
Visst slitage
676490
2019-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här