Manus till novisen vid spisen

Manus till novisen vid spisen
Manus till novisen vid spisen
Manus till novisen vid spisen
Manus till novisen vid spisen
Manus till novisen vid spisen
Manus till novisen vid spisen

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NOVISEN VID SPISEN, manus till radio-programmet, 1960-tal, maskinskrivna sidor med anteckningar i marginalen, införda i A4 pärm

PROVENIENS: Tore Wretman

Visst slitage

676490

2019-09-29