Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALF SVENSSON, fåtölj, Form 7, Dux, 1970-tal, klädsel i randig textil, fyrpassfot av stål, snurrmodell, sitthöjd ca 42 cm
Smärre slitage
676491
2019-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här