Alf Svensson

Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

ALF SVENSSON, fåtölj, Form 7, Dux, 1970-tal, klädsel i randig textil, fyrpassfot av stål, snurrmodell, sitthöjd ca 42 cm

Smärre slitage

676491

2019-09-11