Fotografier
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOTOGRAFIER, föreställande Tore Wretman i olika sammanhang, med bland annat Gustav VI Adolf, drottning Louise, Sigvard Bernadotte, Prins Bertil, Prinssesan Lilian, Roger Moore, olika kockar m.fl.
PROVENIENS: Tore Wretman
Visst slitage
676496
2019-09-29