Fotografier

Fotografier
Fotografier
Fotografier
Fotografier
Fotografier
Fotografier
Fotografier
Fotografier
Fotografier
Fotografier
Fotografier
Fotografier

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOTOGRAFIER, föreställande Tore Wretman i olika sammanhang, med bland annat Gustav VI Adolf, drottning Louise, Sigvard Bernadotte, Prins Bertil, Prinssesan Lilian, Roger Moore, olika kockar m.fl.

PROVENIENS: Tore Wretman

Visst slitage

676496

2019-09-29