Kandelabrar 1800-tal
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, empirstil, Frankrike, förgylld och patinerad brons, lösa ljusmanschetter, höjd ca 62 cm
Smärre differens i höjd(ca 4 mm), en ljusarm lutar, ljusmanschetter saknas
676498
2019-09-11