Sivard Bernadotte

Sivard Bernadotte
Sivard Bernadotte
Sivard Bernadotte
Sivard Bernadotte
Sivard Bernadotte
Sivard Bernadotte

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): Gropen i skogen, signerad och dater -89, akvarell, ca 27x39 cm

676503

2019-09-13