Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, 5 lådor, skåpsdörrar, hyllplan i laminat, stomme fanerad i teak, nyckel finns, höjd ca 85, 130x45 cm, nyckel finns
676523
2019-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här