Sidoboard

Sidoboard
Sidoboard
Sidoboard
Sidoboard
Sidoboard
Sidoboard
Sidoboard
Sidoboard

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, 5 lådor, skåpsdörrar, hyllplan i laminat, stomme fanerad i teak, nyckel finns, höjd ca 85, 130x45 cm, nyckel finns

676523

2019-09-11