Ljuskrona
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets slut, 5 ljusarmar, Louis X stil, bronserad stomme, behängd med prismor i formpressad plast, höjd ca 58, diameter 47 cm
Smärre slitage, två ljushållare i glas skadad.
676529
2019-09-11