Dux soffa
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, 1970-tal, Dux, 2-sitsmodell, stomme klädd i mönstrand plyschbrokad, lösa kuddar samt. plymåer klädda i dito textil, etikettmärkt Dux, ben i betsad bok, sitthöjd ca 43 cm, längd 190 cm
Textilen något blekt, bruksslitage
676541
2019-09-11