Carl Wilhelmsson etsning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CARL WILHELMSSON (1866-1928): Läsande flicka signerad C Wilhelmsson, monogramsignerad i plåten CW, etsning, bildmått ca 25,5x21,5 cm, oramad
Kuntoraportti
Ngt blekt
676551
Päivämäärä:
2019-09-20