Carl Wilhelmsson etsning

Carl Wilhelmsson etsning
Carl Wilhelmsson etsning
Carl Wilhelmsson etsning
Carl Wilhelmsson etsning
Carl Wilhelmsson etsning
Carl Wilhelmsson etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL WILHELMSSON (1866-1928): Kvinna vid vatten, signerad C Wilhelmsson, 15/50, etsning, bildmått ca 23,5x17 cm, oramad

676554

2019-09-20