Alvar Hård oljemålning

Alvar Hård oljemålning
Alvar Hård oljemålning
Alvar Hård oljemålning
Alvar Hård oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALVAR HÅRD (1918-2011): "Ett par som vet hur man ska ha semester", olja på duk, signerad, 50,5 x 70 cm.

676567

2019-09-24