Alvar Hård oljemålning

Alvar Hård oljemålning
Alvar Hård oljemålning
Alvar Hård oljemålning
Alvar Hård oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALVAR HÅRD (1918-2011): "Mäklaren :- Har man inga pretantioner behövs inga reparationer som herrskapet, ser helt lätt finns både vatten och toalett", olja på duk, signerad, 50 x 70 cm.

676569

2019-09-24