Efter Fernand Leger

Efter Fernand Leger
Efter Fernand Leger
Efter Fernand Leger
Efter Fernand Leger
Efter Fernand Leger
Efter Fernand Leger

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FERNAND LEGER, efter, La Lecture, signerad i trycket och numrerad i blyerts 81/300, färglitografi, blindstämpel Musee Fernand Leger Biot, bildmått ca 45x57,5 cm

676582

2019-09-16