Carl Johansson skisser

Carl Johansson skisser
Carl Johansson skisser
Carl Johansson skisser
Carl Johansson skisser
Carl Johansson skisser
Carl Johansson skisser
Carl Johansson skisser
Carl Johansson skisser

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL JOHANSSON (1863-1944): (15) Landskapsbilder bl a från Bollnäs och Duved, delvis signerade och daterade, blyerts, varierande mått 18x24 cm och mindre, oramade

Hanteringsveck, gulnader

676584

2019-09-20