Carl Johansson skisser
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL JOHANSSON (1863-1944): (15) Landskapsbilder bl a från Bollnäs och Duved, delvis signerade och daterade, blyerts, varierande mått 18x24 cm och mindre, oramade
Hanteringsveck, gulnader
676584
2019-09-20