Roland Svensson Pelarmorgon

Roland Svensson Pelarmorgon
Roland Svensson Pelarmorgon
Roland Svensson Pelarmorgon
Roland Svensson Pelarmorgon

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarmorgon", signerad och daterad roland S. mars 92, provtryck, färgoffset, bladmått ca 26x20 cm

676600

2019-09-13