Spegel med konsol

Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med ej tillhörande konsol, omkring 1900-talets mitt, spegel med fasettslipat glas, konsol med försiktigt böjda ben, höjd ca 68 med stenskiva, spegel med höjd 133 x 73 cm

Slitage. Senare bronserade.

676604

2019-09-16