Soffa samt två fåtöljer i tapetserarstil

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFGRUPP, tapetserarstil, 1900-talets första hälft, bestående av 1 soffa samt 2 fåtöljer, klädsel i grön plysch, på hjultrissor, sitthöjd 40 cm soffans bredd ca 140 cm

Bruksslitage, slitage kring klädsel

676607

2019-09-11