Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KOLONN PÅ SOCKEL, marmor, 1800-tal, korintisk kapitäl, höjd 91 + 20 cm. Sockel 20 x 20 cm.
Två delad, står knappt upprätt utan att ramla. Slitage. Renoverad.
676609
2019-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här