Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
KRYDDHYLLA, 1900-talets första häft, porslinet stämplat Gefle, hylla i bemålat trä, 12 st fack med förvaringskärl, ca 39x38 samt djup 18 cm
Omfattande slitage på trästommen
676612
2019-09-11