Väggpendyl gustaviansk stil
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1900-tal, gustaviansk stil, urtavlan urtavla märkt JC Malmsjö, Göteborg, skuret trä, förgylld och bronserad, dekor av bla delfiner och skepp, höjd ca 754 cm, nyckel finns och pendel finns
Bortfall av förgyllning
676615
2019-09-11