Gunnar Larson, Komposition med figurer

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR LARSON (född 1925): Komposition med figurer, signerad Gunnar Larson, blandteknik på papper, 25x35 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

676619

2019-09-29