Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Paret i Gräset", signeraed L. Jirlow, numrerad XVI/L, färglitografi, bildmått ca 38x45 cm

676621

2019-09-11