Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): (2) Figurkompositioner, signerad A Fassianos, numrerad 13/95, färglitografier, bildmått ca 20x25 cm vardera
Zustandsbeschreibung
Skadade ramar
676624
2019-09-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner