Alexandre Fassianos färglitografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): (2) Figurkompositioner, signerad A Fassianos, numrerad 13/95, färglitografier, bildmått ca 20x25 cm vardera

Zustandsbeschreibung

Skadade ramar

676624

2019-09-11