Alexander Fassiano färglitografier

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): (3) Figurkompositioner, signerad A Fassianos, numrerad 13/95, färglitografier, bildmått ca 20x25 cm vardera

Skadade ramar

676626

2019-09-11