Roland Svensson Borstö
2019-09-13
676630
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Borstö, Åbolands skärgård", signerad roland S, 1/360, färglitografi, bildmått ca 30x46 cm