Louise Fenger-Krog

Louise Fenger-Krog
Louise Fenger-Krog
Louise Fenger-Krog
Louise Fenger-Krog
Louise Fenger-Krog
Louise Fenger-Krog

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LOUISE FENGER-KROG, (född 1961): ...Jungfruland signerad och daterad a tergo Louise Fenger-Krog 1991, olja på pannå, ca 50x70 cm,

PROVENIENS: Galleri Göran Engström

676650

2019-09-13