Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LOUISE FENGER-KROG, (född 1961): ...Jungfruland signerad och daterad a tergo Louise Fenger-Krog 1991, olja på pannå, ca 50x70 cm,
PROVENIENS: Galleri Göran Engström
676650
2019-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här