Växtplanscher

Växtplanscher
Växtplanscher
Växtplanscher
Växtplanscher
Växtplanscher
Växtplanscher
Växtplanscher
Växtplanscher

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄXTPLANSCHER, 3 st, 1700/1800-tal, kolorerade gravyrer, bladmått ca 51x31 cm

Oramade, skador, veck

676669

2019-09-14