Klubbat för:
35 EUR
Utropspris
400 EUR
WERNER ÅSTRÖM (1885-1979) Vimpelis gubbe i pälsjacka, signerad Vimpeli samt daterad 1923, olja på duk, 65x58 cm
676675
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här