Seppo Arina oljemålning

Seppo Arina oljemålning
Seppo Arina oljemålning
Seppo Arina oljemålning
Seppo Arina oljemålning
Seppo Arina oljemålning
Seppo Arina oljemålning
Seppo Arina oljemålning
Seppo Arina oljemålning

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

200 EUR

SEPPO ARINA (1922-2001) "Mussla och snäcka", signerad samt daterad -50, olja på duk, 38x46 cm

Utställning: Österbottens museum, Vasa: 10.4-23.5 2010

676686

2019-10-16