Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
200 EUR
SEPPO ARINA (1922-2001) "Mussla och snäcka", signerad samt daterad -50, olja på duk, 38x46 cm
Utställning: Österbottens museum, Vasa: 10.4-23.5 2010
676686
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här