Vitrinskåp Louis XVI-stil
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt, glasdörr med bakomvarande hyllinredning i glas, fanerad i olika träslag, detaljer i metall, etikettmärkt Aktiebolaget gustavianska möbler Onsala, höjd ca 152, 89 x 38 cm
Märken förekommer
676694
2019-09-16