Arvid Broms oljemålning

Arvid Broms oljemålning
Arvid Broms oljemålning
Arvid Broms oljemålning
Arvid Broms oljemålning
Arvid Broms oljemålning
Arvid Broms oljemålning
Arvid Broms oljemålning
Arvid Broms oljemålning

Klubbat för:

80 EUR

Utropspris

300 EUR

ARVID BROMS (1910-1968) Instrument, signerad samt daterad -55, olja på pannå, 57x61 cm

676695

2019-10-16