Olavi Vepsäläinen oljemålning

Olavi Vepsäläinen oljemålning
Olavi Vepsäläinen oljemålning
Olavi Vepsäläinen oljemålning
Olavi Vepsäläinen oljemålning
Olavi Vepsäläinen oljemålning
Olavi Vepsäläinen oljemålning
Olavi Vepsäläinen oljemålning
Olavi Vepsäläinen oljemålning

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

200 EUR

OLAVI VEPSÄLÄINEN (1927-1993) Stilleben, signerad samt daterad -81, olja på pannå, 50x65 cm

676697

2019-10-16