Eva Cederström pastell

Eva Cederström pastell
Eva Cederström pastell
Eva Cederström pastell
Eva Cederström pastell
Eva Cederström pastell
Eva Cederström pastell
Eva Cederström pastell
Eva Cederström pastell

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

EVA CEDERSTRÖM (1909-1995) Lypertö i Gustavs, signerad Kustavi Lypertö samt daterad 1968, pastell, 30x44 cm

676703

2019-10-16