Per Stenius akvarell

Per Stenius akvarell
Per Stenius akvarell
Per Stenius akvarell
Per Stenius akvarell
Per Stenius akvarell
Per Stenius akvarell
Per Stenius akvarell
Per Stenius akvarell

Klubbat för:

40 EUR

Utropspris

300 EUR

PER STENIUS (1922-2014) Fjällandskap, signerad samt daterad -62, akvarell, 26x36 cm

676714

2019-10-16